Přejít na obsah

Jak otevřít FABII s vybitou baterkou?


lindstrem

Doporučené příspěvky

:help: Prosím pomooooc!!! Mám Fabii Elegance rv.2000. Všechny zámky zaslepené. Vybila se mi baterka a nemůžu se dostat pod kapotu bych ji nabil. Prosím poraďte, jak otevřít kapotu zvenku, popř. jak se dostat dovnitř vozu bez DO? Moc díky. Editováno: , autor: lindstrem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK CO LIDIČKY, URČITĚ TO NĚKDO VÍTE. PLS HELP...

Mám F rv. 2005 a když sem si zabouchnul klíčky ve vnitř, tak mi to otevřeli tak, že mi odtáhli takovým udělátkem z kovu přes hadr dveře u řidiče a pak tam prostrčili silnější kus drátu, který na konci měl takovej háček a tím se dostal až k podlaze kde mám otvírání kufru a zatáhl za něj a otevřel mi kufr, pak už jenom sklopil sedačky a otevřel zadní dveře a bylo to. Ale musíš mít táhlo na otvírání kufru u řidiče u sedačky. A místo udělátka ti stačí silnější šroubovák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ha...a u sedana ale neodklopíš sedačky.....a nedostaneš se do auta.jinak je neděle ráno a všichni po tahu většinou chrápou tak odpověď nebude tak rychlá... ;)

Jak to? U sedane nejdou sklopit sedačky z kufru?

Díky chlapi, a co přímo kapota motoru? Ta zvenku otevřít nejde? zatáthnout za lanko nebo tak něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapota otevřít z venku? To asi ne...možná to už někdo dokázal, tak nebudu říkat, že to nejde, ale asi bych zkusil ten postup jak sem ti popsal. TAkhle mi otevřeli auto z autorizovanýho servisu.

Jinak je to práce tak na pět minut, když si trochu šikovnej. Ten mechanik z toho servisu to měl do minuty...to sem docela koukal, ja to jde snadno... a to ještě vtipkoval, že by se mohl živit kradením fabii :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapota otevřít z venku? To asi ne...možná to už někdo dokázal, tak nebudu říkat, že to nejde, ale asi bych zkusil ten postup jak sem ti popsal. TAkhle mi otevřeli auto z autorizovanýho servisu.

Jinak je to práce tak na pět minut, když si trochu šikovnej. Ten mechanik z toho servisu to měl do minuty...to sem docela koukal, ja to jde snadno... a to ještě vtipkoval, že by se mohl živit kradením fabii :D

OK, tak to zkusím. A lezli tam spíš v přední části dveří, uprostřed nebo vzadu? Nějak se mi nechce věřit, že ty dveře jdou tak hodně vyhnout. Je tam celekem velkej falc. Ale uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapota otevřít z venku? To asi ne...možná to už někdo dokázal, tak nebudu říkat, že to nejde, ale asi bych zkusil ten postup jak sem ti popsal. TAkhle mi otevřeli auto z autorizovanýho servisu.

Jinak je to práce tak na pět minut, když si trochu šikovnej. Ten mechanik z toho servisu to měl do minuty...to sem docela koukal, ja to jde snadno... a to ještě vtipkoval, že by se mohl živit kradením fabii :D

OK, tak to zkusím. A lezli tam spíš v přední části dveří, uprostřed nebo vzadu? Nějak se mi nechce věřit, že ty dveře jdou tak hodně vyhnout. Je tam celekem velkej falc. Ale uvidím.

Lezl tam horem uprostřed dveří. Stačí ti trochu ty dveře odtáhnout, tak na silnější drát. Jde to fakt lehce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
a ako sa potom dostanes do auta, ked uz mas otvorenu tu kapotu?

Nabije si baterii,a dalkacem si pak uz otevre dvere,ale zalezi na tom co po tom technikovi chces :-),ja si jeste porad muzu otevrit klicem,ale uz planuju ze to zadelam uplne,pak uz mam jedine moznost vytukat kod (magicar alarm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že lepší bude asi zámky nezaslepovat, co?

:help::help::help:

no uplne v nejhorsim propade si muzes rozbit okynko,ale to uz pak schanej nejake stejne se stejnym rokem vyroby,oni by ti tam dali s novym logem a datumem,no a pak se na to pry lidi koukaj kdyz to kupujou,jestli to nahodou nebylo bourany kdyz je nove sklo atd...no nevim co je na tom pravdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uplne v nejhorsim propade si muzes rozbit okynko,ale to uz pak schanej nejake stejne se stejnym rokem vyroby,oni by ti tam dali s novym logem a datumem,no a pak se na to pry lidi koukaj kdyz to kupujou,jestli to nahodou nebylo bourany kdyz je nove sklo atd...no nevim co je na tom pravdy.

to je normální, každé auto má v rohu v tom logu čísla a pak řádek s tečkama a na konci je jednomístné číslo, to značí rok výroby, např. ......6 to znamená 2006, tak jsem si takhle prolezl všechna okna krom čelního, to nemá smysl. Každému se stalo, že měnil čelní sklo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...